Moduļu un Konteinera tipa ēkas

Moduļu un konteinertipa ēkas

Piedāvājam moduļu un konteinertipa tehniskās ēkas. Ēkas paredzētas dažādām tehniskajām vajadzībām, kā piemēram: ūdens sagatavošanas stacijām, kompresoriem, gaisa pūtējiem priekš bioloģiskām notekūdeņu attīrīšanām, ģeneratoru novietošanai, dziļurbumiem, katlumājām, laboratorijām, kā sargu mājas, kā caurlaides, pārstrādes cehi, zivju uzglabāšanas dzesētavas un daudz dažādiem mērķiem.
Piedāvātās konteinertipa ēkas ir viegli pārvietojamas, no vietas uz vietu, tām ir izturīgs metāla karkass un transportēšanas ausis, kas nodrošina ēkas drošu pārvietošanu, bez deformēšanas. Konteinertipa ēkas ir aprīkotas ar izturīgām metāla vai PVC durvīm un siltinātu virsbūvi 100mm, 150mm, 200mm akmens vati vai putu polistirolu, kā arī aprīkotas ar iekšējo elektroinstalāciju. Konteinertipa ēkas tiek apšūtas ar profilētu, cinkotu un krāsotu skārdu vai citu pasūtītājam vēlamo materiālu.
Atkarībā no ēkas pielietojuma piedāvājam dažādus iekšējās un ārējās apdares materiālus un krāsu toņus. Ēkas iespējams pasūtīt dažādos izmēros, ja vajadzīgais izmērs pārsniedz iespējamos transportēšanas izmērus, tad ēkas tiek ražotas no vairākiem moduļiem, kurus vēlāk objektā iespējams viegli samontēt
Ēkas ir iespējams pasūtīt ar vai bez grīdas. Ēkas ar grīdu var novietot vai nu uz sagatavotas grunts vai betona blokiem. Ēkas bez grīdas paredzēts novietot uz gataviem dzelzbetona pamatiem, vai komplektā iespējams pasūtīt gatavas dzelzbetonu plātnes ar iebūvētiem trapiem, aizsargčaulām priekš cauruļvadiem un kabeļiem. Arī dzelzbetona plātnes ir aprīkotas ar transportēšanas ausīm.